
In de regen voor bureau IJtunnel
Dat moet ik ook niet doen, de Treurroute van de Doden nemen, als ik in zo’n ontgoochelde bui ben. Door de Plantage, langs het huis van Roland, door de Henri Polaklaan, langs Artis en via het politiebureau (bureau IJtunnel), slof, slof in de regen naar huis.
Thuis lag de stroom eraf om eindelijk die drukverhoger aan te sluiten, geen telefoon dus, internet en zelfs het gasfornuis moest ik met een lucifer aansteken.
Daarom begon ik eindelijk aan het sorteren van mijn oude schilderijen in het kader van opruimen en wegsmijten of overschilderen. Ik had de eerste nog niet tevoorschijn gehaald of het licht ging weer aan: de stroom zat er weer op. Ha! Ik hield er meteen mee op.
Weggooien of overschilderen kan nog altijd.

Goh, zelfs als je het niet meer ziet zitten ben je nog grappig. Leuke bloemetjes trouwens, was de vraag: houden of weggeven? Hier steekt iemand een vinger op, ikke, ikke!
Haha, weggooien, Jeannet! Als het doek nog goed is, hou ik het.
We doen altijd verkopen of ruilen, om duidelijker te zijn.